داستان ما

امروز درباره ما و داستان شروع مان بخوانید!

ما اینجا راهنمای دبیران و معلمان آینده هستیم تا این مسیر را با راحتی بیشتری طی کنند. احتمالا به خوبی میدانید که انتخاب سبز نخستین مجموعه ای است که به لطف و یاری دانش آموزان و دبیران امروز توانسته به بیش از 40.000 نفر در مسیر رسیدن به رویای دبیری و معلمی کمک کند.

امروز هم اینجا هستیم تا به جای اضافه کردن باری مضاعف بر دوش شما، باری را از دوش تان برداریم.

همه چیز از یک درخواست شروع شد!

سال 95 بود که یکی از اقوام ما پس از گذران دوران سخت کنکور سراسری و بعد از انتخاب رشته به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان دعوت شده بود، این دعوت مساوی بود با کمک خواستن از ما برای اینکه بتوانیم او را با این مسیر آشنا کنیم تا بتواند به راحتی از پس مصاحبه دانشگاه فرهنگیان برآید،

حقیقت این بود که تا آن روز حتی این موضوع ذره ای اهمیت نداشت و اطلاعات مصاحبه سینه به سینه به دوستان منتقل میشد، اما آغاز برای پایان بود تا جمعی از دانشجو معلمان و معلمان کنار هم جمع شوند و با همفکری ها، تجربه ها و سایر پارامتر ها مانند نمونه های سال های اخیر، جزوه ای را طراحی کنند که بتواند به داوطلبین و عاشقان دانشگاه فرهنگیان و کسانی که سال هاست عطش معلمی و دبیری را دارند، کمک کند.

این عزیز داستان ما همانگونه که گفتیم آغازی بر یک پایان بود، همین شد که هر سال در فکر این بودیم که مسیر را ساده تر کنیم، گرچه از سوی دیگر سازمان سنجش نیز تلاش میکند مسیر رسیدن به دانشگاه فرهنگیان را گاهی سخت و گاهی حتی راحت تر کند، اما انتخاب سبز و یاران آن همیشه در تلاش بودند تا این مسیر همیشه ساده تر شود.

سادگی این مسیر به این معنا نیست که همه افراد میتوانند به دانشگاه فرهنگیان ورود کنند، همانگونه که در مجموعه سوالات مصاحبه انشگاه فرهنگیان نیز گفته ایم، آنهایی در این جنگ پیروز میشوند که هوشمندانه عمل کنند و نه اینکه مانند سایر داوطلبین با پاسخ های کلیشه ای آماده مصاحبه و سوالاتش باشند

بالاخره بعد از چند روز تلاش، نسخه اولیه سوالات آماده شد و در اختیار عزیزمان قرار کرفت، اما همانگونه که گفته شد، این تنها یک نسخه اولیه بود پس ما تلاش کردیم با درس گرفتن از تجربیات سایر عزیزان، همیشه این مسیر را بهبود بخشیم

امروز پس از این سالها، پکیج سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان، آماده ترین و کامل ترین مجموعه ای است که در عین سادگی هایش در اختیار عموم داوطلبین قرار گرفته است.

ما از داشتن همراهان خود بسیار خوشحالیم. به مانند پروانه ای که به زیبایی اش میبالد، ما نیز به همراهانی که در این مسیر به معنی واقعی کلمه یاور بوده اند میبالیم.

امید که روزی از نزدیک همدیگر را ملاقات کنیم.